yardimbizden
~ KLaNLaR ~ YaRDıM ~ RaPoRLaR ~ B-261910-üye_ol

Join the forum, it's quick and easy

yardimbizden
~ KLaNLaR ~ YaRDıM ~ RaPoRLaR ~ B-261910-üye_ol
yardimbizden
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ KLaNLaR ~ YaRDıM ~ RaPoRLaR ~

~ KLaNLaR ~ YaRDıM ~ RaPoRLaR ~ Empty ~ KLaNLaR ~ YaRDıM ~ RaPoRLaR ~

Mesaj tarafından ahmetmert Cuma Ekim 22, 2010 5:54 pm

Raporlar

Raporlar çok önemli bilgiler içerir. Ticaret, saldırı, klan davetleri ve bir kaç olayla ilgili raporlar alırsın.

Raporlar otomatik olarak çeşitli kategorilere sınıflandırılırlar.
"Saldırı" ve "savunma" kategorilerinde çoğu zaman raporların önünde renkli noktalar vardır. Buna ilişkin küçük bir lejant verelim.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Savaş sen kayıp vermeden sonuçlandı.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Savaşı kazandın ama kayıpların var.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Savaşı kaybettin.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bir casus saldırısı söz konusu.

Bazı zamanlarda belirli raporlara ihtiyaç duyulmadığı ya da çok fazla rapor geldiği olabilir. Bu durum için bir filtre ayarlama olanağına sahipsin. Seçeneği "Raporlar" "Filtre" altında bulabilirsin. Bir kez aktif hale getirdiğinde, seçimi kaldırana kadar rapor almazsın.

Raporlar belirli bir süre sonunda silinir, eğer uzun süre tutmak istiyorsan başka bir klasöre almalısın (sadece Premium Hesap varsa mümkündür).

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ahmetmert
Moderatörler
Moderatörler

Saygınlık Puanı : 603

- Similar topics