yardimbizden
+9 iteme +5 taş basma taktiği B-261910-üye_ol

Join the forum, it's quick and easy

yardimbizden
+9 iteme +5 taş basma taktiği B-261910-üye_ol
yardimbizden
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+9 iteme +5 taş basma taktiği

+9 iteme +5 taş basma taktiği Empty +9 iteme +5 taş basma taktiği

Mesaj tarafından Admin Perş. Ekim 14, 2010 8:58 pm

sevgili üyelerimiz. bildiğiniz gibi +9 olan bir iteme taş basmak en zor iştir. hele taş +5 ise çok zordur. fakat bunu kolaylaştıran bir yol var ve iki çarda denendi.
ilk olarak kesinlikle bir karma muskasına sahip olmalısınız(bu taktiğin olmazsa olmazı karma muskasıdır.). muskayı takmadın yaşlı kadında fal baktırın. eğer şansınız normalse muskayı takın ve atınıza binin. +5taşı +9iteme basın. ben bu taktikle siyah rüzgar takımı +9a ilk +5savunma taşı geçirdim. sonra da arkadaşıma bir +5 savunma taşı verdim ve o da bu taktikle +9karabüyü zırhına başarılı bir şekilde +5 savunma taşını bastı.
taktik için denemlerim sürmekte. şu anda % olarak geçme olasılığı üstünde duruyorum. en yakın zamanda sonuçları siz değerli üyelerimize bildireceğim. ayrıca yaşlı kadında falınız çok iyi çıksa bile karma muskasını takmanızı tavsiye ederim. çünkü bazen yaşlı kadın falı yanlış söylüyor.

yaşlı kadının her dediğinin doğru olmadığı bilinir; fakat yaşlı kadının söylediği fal sadece +basmada geçerlidir. bunu unutmayın. şansınız iyiyken +basın ve iteminize taş eklleyin. ayrıca +0 iteme taş ekleme olasılığınız daha yüksektir. bunu da aklınızdan çıkarmayın.

İyi oyunlar
Admin
Admin
Admin
Admin
Admin

Saygınlık Puanı : 330

http://forumyardimbizden.yetkinforum.com

+9 iteme +5 taş basma taktiği Empty Geri: +9 iteme +5 taş basma taktiği

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ekim 23, 2010 10:17 pm

+9 siam bıçağına +5 kavrama denedim bu taktikle ve yandı. bu taktikle item taş başma yüzdeniz %60-65 civarında.
en boş yerlerde de deneyebilirsiniz.
bu arada şansınız kötü dielim. köyünüzü deiştirir ya da başka bir yere ışınlanırsanız ve sürekli yaşlı kadından fal baktırırsanız da şansınız düşüyor. bunları da göz önüne alın. en boş ch de en boş köy(2.köy)ü seçmeye bakın.
İyi oyunlar
Admin
Admin
Admin
Admin

Saygınlık Puanı : 330

http://forumyardimbizden.yetkinforum.com